top of page

Tamamen doğal malzeme ile çalışıyor. Kendine has özel pişirme yöntemleri kullanarak malzemenin orjinal rengini yakalamayı başarıyor. Çekime hazırladığı herşey sonrasında da yenebilir durumda ve gerçekten göründüğü kadar lezzetli. Bu tarzı onu diğer stilistlerden ayıran en büyük özelliği. Bu özelliğini kendi restorantında  müşkülpesent müşterilerini mutlu edebilmek için zamana karşı yarışarak kazandı.

Üretim ve yiyecek tasarımı dışında kullandığı malzemenin hangi ışıkla yorumlanması gerektiğini ve her yemek tasarımının kendine has bir ambiansı olduğu bilerek çalışması, çalıştığı fotoğrafçının veya yönetmenin yükünü azaltmakta ve işin olması gerekenden daha hızlı akmasını sağlamakta.

Yapacağı yemek tasarımı için mutlaka ön çalışma yaparak iş planı geliştirir.Bu esnada çalışacağı ekiple sürekli iletişimde olması, onun çalışma sırasında çok rahat ve bir o kadar da stressiz ve akıcı çalışmasını sağlıyor. 

Ön prodüksiyon aşamasında yemek tasarımının dışında zemin ve background buluşları ile şaşırtmayı seviyor. Yemeği taşıyacak aksesuar anlamında renk uyumu, leke değeri gibi unsurları dikkate alarak oluşturduğu yemek tasarımını imaja çevirmeyi başarıyor.

Her çekimde mutlaka bir süprizi vardır. Unutamayacağınız damak tatları bırakmayı sever. Dışardan bakıldığında disiplinli çalışıyormuş gibi görünsede inanmayın. Aslında yaptığı işten müthiş keyif alır ve çalışırken çok eğlenir.

Sade türk kahvesiyle beslediğiniz sürece 24 saat çalıştırabilirsiniz.

bottom of page